.

.

20pcs/многу 18650 Универзална Литиум Батерија Висока Температура Изолација Заптивка Батерија 18650 Пакет Изолација 4S Површината Мат

20pcs/многу 18650 Универзална Литиум Батерија Висока Температура Изолација Заптивка Батерија 18650 Пакет Изолација

DEN 48.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : 36*36*0.3(MM) Материјал : ПВЦ пластика Нарачана : може да се прилагоди на различни спецификации изолација подлога (Материјал ПЕТ, ПВЦ, брзо Пакистанскиот хартија, јачмен хартија) Функција : Добра изолација, флексибилност, вода отпорност, отпорност на абење, маснотии отпор, стареењето отпор, добар прием материјал, литиум батерија конекција како изолација медиум.

Главните својства

is_customized:
yes
Бренд Име:
ZUCZUG
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
36*36*0.3 ММ
Со USB:
no

Избор на купувачот