.

.

Нови arrivel 2018 бебе две-боја pantyhose памук мода деца облека правопис боја момчиња и девојки leggings

Нови arrivel 2018 бебе две-боја pantyhose памук мода деца облека правопис боја момчиња и девојки leggings

DEN 336.00 DEN 378.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал : Чешлани памук Тежина : Три метри за 90 G, 95 G, 100 G Препорачува носење висина : околу 95cm, 105cm, 115cm Пакување : еден бутик кеси Боја референца options означени, се земаат во вид во нашата продавница

Главните својства

Големина:
95cm, 105cm, 115cm
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Број На Модел На:
Z03520180301
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
Tukla бебе
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот