.

.

За D-max мотор поправка 4JH1 4JH1T 4JH1-ТЦ клипот 8-97305-586-1 вклучуваат 4JH1 клипот pin и клип

За D-max мотор поправка 4JH1 4JH1T 4JH1-ТЦ клипот 8-97305-586-1 вклучуваат 4JH1 клипот pin и клип

DEN 12864.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


1.D-Max 600 P 4 JH1 4 JH1-ТЦ клипот вклучуваат клипот pin и клип
Примена : D-MAX 600 P
Повеќе 4 JH1 делови на мотор ние снабдување :
4 JH1 4 JH1 T делови на мотор клипот 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор клипот Прстен 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор цилиндри лагер 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор целосна заптивка комплет 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор пумпа за вода 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор вратило 4 JH1 4 JH1 T мотор делови на моторот имајќи 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор доза и издувен вентил 4 JH1 4 JH1 T мотор делови поврзување род 4 JH1 4 JH1 T делови на мотор вентил упатство

Главните својства

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JOBBO
Број На Модел На:
4JH1
4JH1:
КЛИПОТ
Примена:
4JH1 4JH1T 4JH1-ТЦ

Избор на купувачот