.

.

1000pcs SS4 3D Мода Бела Помине Уметност Совети Бисер Акрилик Мали Off-бели Камења, Бисери Нокти DIY Декорација 1.5 mm

1000pcs SS4 3D Мода Бела Помине Уметност Совети Бисер Акрилик Мали Off-бели Камења, Бисери Нокти DIY Декорација

DEN 41.00 DEN 47.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

1000pcs SS4 3 D Мода Бела Помине Уметност Совети Бисер Акрилик Мали Off-бели Камења, Бисери Нокти DIY Декорација 1.5 mm ова е 1.5 mm(ss4) бисери во кол., pefect за декорација на ноктите, вклучувајќи 1000pcs, ве молиме изберете бела или, оф-бела бела
оф-бела
Опис
Пакување Содржина : 1000pcs камења, изберете боја и големина ви се допаѓа
Ве молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место. Лепилото не е вклучена. Изберете боја и големина која бара од паѓачкото листи погоре. Сликата е не ја покажува вистинската големина, неговата боја референца само, проверете ја големината, количината на Смола Кристал Рамен грб Кристал внимателно според опис пред вашата понуда, ви благодариме~ ве Молиме обидете се вашата најдобра да се направи вашиот објекти убава и уникатна Одлична за декорирање на вашиот мобилен телефон случај, ipad, камера, и нешто што може да мислам на тоа!
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 25-60days. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области.
Враќање
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Главните својства

Материјал:
бисер
Број На Модел На:
бела, оф-бела
Големина:
1.5mm(ss4)
Количина:
1
Тежина:
1.35g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
EchiQ

Избор на купувачот