.

.

1Pcs 5.7 Круг Мотор LED Светлата H412V 45W Кул Бело Проектор Headlamp Сребро Црна За Харли дејвидсон

1Pcs 5.7 Круг Мотор LED Светлата H412V 45W Кул Бело Проектор Headlamp Сребро Црна За Харли дејвидсон

DEN 2620.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нови Motos Додатоци 5.75" светлата мотоцикл 5 3/4" led светлата за Харли 5-3/4" Мотоцикл хром Проектор Daymaker Карактеристики : LED Моќ : 45 W/Висока Зрак,30 W/Низок Зрак
Lumens : 4000 LM//Висока Зрак,2800 LM/Низок Зрак
LED : со LED Чип
Големина : 5.75"
Боја : Црна/хром
Сместување : Умре-фрлија Алуминиум
Водоотпорен : IP65
Температура на бојата : 6000 K (Бела)
Оперативен Напон : DC 10-30 V
Животен век : Над 50000 Hours
Гаранција : 1 Година
Црна модел
Пакување детали.
1pcs во тетрапак,поле големина : 20cm*19cm*12cm

Главните својства

боја:
Сребрена, Црна
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ESYAUTO
Lumens:
2400Lm
Напон:
12V
моќност:
45w
Напон:
12-30V
висока зрачна LM:
4000LM
ниска зрак LM:
2800lm
каде да се користат:
За мотоцикл
живот:
Повеќе од 50000hours
Домување Боја:
хром/црна боја
Lumens:
висока зрачна 4000LM, ниска зрак 2800LM
Водоотпорен:
IP 67

Избор на купувачот