.

.

Dragon Ball Z Акција Фигури Broly Супер Saiyan Рок База на Власт До ПВЦ Аниме Dragon Ball Супер Goku Broly DBZ Играчка Figurine

Dragon Ball Z Акција Фигури Broly Супер Saiyan Рок База на Власт До ПВЦ Аниме Dragon Ball Супер Goku Broly DBZ

DEN 1086.00 DEN 1142.88

Износ
Во форма достапна за нарачката


Dragon Ball Z Акција Фигури Broly Супер Saiyan Рок База на Власт До ПВЦ Аниме Dragon Ball Супер Goku Broly DBZ Играчка Figurine
ова е diy во собата ,ќе треба diy со себе многу едноставна ,вие може да го направи било која форма од себе, исто така ,смешно и кул : )

Главните својства

Бренд Име:
Torankusu
Големина:
M
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,> 3 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Број На Модел На:
Dragonball Слика
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Димензии:
15cm
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
ПВЦ
Скала:
15cm

Избор на купувачот