.

.

4G GPS Двојна SD 4CH Автомобил Dvr Мобилни Dvr Рекордер во Реално Време Гледате+4PCS 2.0 ПРАТЕНИК AHD Автомобил Камера +7Inch VGA Автомобил Следи Колекции За Возило

4G GPS Двојна SD 4CH Автомобил Dvr Мобилни Dvr Рекордер во Реално Време Гледате+4PCS 2.0 ПРАТЕНИК AHD Автомобил

DEN 18711.00 DEN 21024.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
4 CH AHD 4 G GPS SD Мобилни Dvr
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Вграден-во со високи перформанси Hisilicon чипсети, кодирани со H. Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 30 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Враќање
1. Добавувачите На Гаранција :
Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за овој производ. Ако вашата адреса е оддалечена област на DHL / ФЕДЕКС брза испорака и сакате DHL/ФЕДЕКС превозот, тогаш ќе треба да плаќаат екстра 30 за далечинско област цена.0 MP Камера AHD
ноќно ir камера
3pcs затворен камера+1 парче отворено камера
Автомобил Следи :
VGA 7inch автомобил следење
посебно за ahd следи и камерата
Пакет :
1x AHD 4 G GPS SD Картичка Мобилни Dvr
3x AHD-349 HD Камера
1 XAHD-670 HD Камера
1x VGA Автомобил Следење
2x10 M Кабел
2x5 M Кабел
1x Глас монитор(бела кутија)
1x32 G SD Картичка
имаме 64g/128g sd картичка за продаде, ако треба,pls контактирајте со нас да се купат
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. 264 стандард, висока компресија стапка и слика qulity
4 CH AV Влезови со AHD 1080 P/720 P/960 H/D1/CIF опција, 1 CH синхронизирани AV излез, 1 CH VGA излез
4 CH локалните снимање со 1080 P резолуција во реално време
Моќност :
Професионални Во Возилото моќ дизајн, 9-32 V DC Широк Напон Спектар
Мулти заштита кола како под-напон, кратки, обратна plug-in
Паметни моќ систем за управување со исклучување под низок напон, ниска потрошувачка кога екранот во мирување
Складирање На Податоци :
Посебна датотека за управување со систем за шифрирање и заштита на податоци
Заштитен технологија за откривање на лоши песна на SD-картичка што може да бидете сигурни дека континуитетот на видео и долг животен век на SD картичка
Изградена-во ultracapacitor, да се избегне губење на податоци и sd картичката штета предизвикана од нагло прекинување
Поддршка SD картичка складирање, максимална 256 G
Пренос Интерфејс :
За поддршка на GPS/BD опција, висока чувствителност, record (сними) за gps следење и брзина
Поддршка за безжично преземање од страна на Wi Fi, 802.

Главните својства

видео влез:
4CH
GPS поддршка:
Yes
Број На Модел На:
G1-4G+AHD349+AHD670+VGA Монитор
Бренд Име:
tuleshi
Тип:
1080P 4CH AHD 4G GPS SD Mdvr
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните),Англиски
Видео Кодот:
H. 264
Резолуција:
1080P
SD Картичка:
до 128G, не се вклучени
Поддршка:
4 камера max 2.0 ПРАТЕНИК
следи:
vga монитор

Избор на купувачот