.

.

YTK 200ml Тапан Капа 200ml Тапан Печат 0806003Y мелење

YTK 200ml Тапан Капа 200ml Тапан Печат 0806003Y мелење

DEN 624.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Име : 200ml Тапан Капа 200ml Тапан Печат
: 200ml тапан капа ,200ml тапан печат , тапан капа
Име : 200ml Тапан Капа Печат Тапан табот печат
големина : 2" и 3/4" по пар (70 мм и 35mm) за 200 L масло тапан користи, бела боја со гумена заптивка

Главните својства

Бренд Име:
YTK
DIY Материјали:
Електрични

Избор на купувачот