.

.

За Land Rover Range Rover L405 Спорт Автобиографија Метал Задната Врата Значка Логото Амблем Decal

За Land Rover Range Rover L405 Спорт Автобиографија Метал Задната Врата Значка Логото Амблем Decal

DEN 348.00 DEN 445.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


За Land Rover Range Rover L405 Спорт Автобиографија Метал Задната Врата Значка Логото Амблем Decal
Материјал : Метал
Објектот се вклучени во купување : 1 парче
Имаат силна само лепило на грбот погоден за било каква рамна површина
Мерка : 112*19mm
Превозот
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Повратни информации
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти
секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.
2. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Cafoucs
Налепница Сместување:
Багажникот
Име На Модел:
за land rover
категорија:
3D
Објектот Ширина:
1.9cm
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Должина:
11.2cm
Објектот Дијаметар:
11.2cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Метал

Избор на купувачот