.

.

foredom внатрешна & outter вратило Fle Вратило Додаток виси моторни окно

foredom внатрешна & outter вратило Fle Вратило Додаток виси моторни окно

DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Сите машината ќе уживаат гаранција 2.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!. Наплата & Политика, Бидејќи тоа е меѓународен транспорт,трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот.Стандард на Услуги е Кина Пост Registred Воздух Mail(15-60 работни дена).Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас. Производ Служба 1.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена).foredom внатрешна & outter окно
Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
500g
Број На Модел На:
gh144
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
Fle Вратило Додаток
боја:
Црна
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Име:
смит
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.650kg (1.43lb.)
Пакет Големина:
18cm x 7cm x 6cm (7.09in x 2.76in x 2.36in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач

Избор на купувачот