.

.

ALLGT За Kawasaki Ninja ZX12R 2000 2001 2002 Пред Headlamp Светлата Собрание

ALLGT За Kawasaki Ninja ZX12R 2000 2001 2002 Пред Headlamp Светлата Собрание

DEN 10207.00 DEN 11216.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга .
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Поштенски не е вклучена. Без Настава Се Вклучени. Добра работна состојба
Основната Функција : Осветлуваат патот напред за време на периоди на ниска видливост.
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Пакет се вклучени :
1x Светлата
Сијалица(s) не се вклучени
Ве молиме имајте во предвид : Поради светлината и на екранот разлика,објектот боја може да биде малку поинаков од слики,ве молиме бидете сигурни дека у не предвид пред да купите.Ако имате било каков проблем во врска со инсталација, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.

Главните својства

Бренд Име:
ALLGT
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Позиција:
ПРЕД
Состојба:
Нови
измена:
НЕ Е ПОТРЕБНО
Настава:
Не Се Вклучени
Година:
2000 2001 2002
Модел:
за Kawasaki Ninja ZX12R

Избор на купувачот