.

.

Симпатична Новина DIY рачно изработени Пен Носителот Kawaii Ткаенина Молив Сад Дете Занает Играчки Подарок Биро Организатор Училиште Канцелариски Прибор

Симпатична Новина DIY рачно изработени Пен Носителот Kawaii Ткаенина Молив Сад Дете Занает Играчки Подарок Биро

DEN 43.00 DEN 45.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Новина рачно изработени пенкало сад играчка поставена за деца.
Идеален за образовни DIY играчки за децата рано образование.
Голема алатки за родител-дете активност или училиште уметност класа.
Убава outlook и лесно да се соберат.
Супер-меки материјали не боли вашиот слатка бебе е тендер раце.
Спецификации :
Предмет : DIY Занает Комплет
Тип : Образовни Играчка
Материјал : Ткаенини
Боја : Multicolor Случаен Испорака
Пакет : OPP вреќа
Занает Комплет Листа : сад дното, сад тело, ornamentals, двојно се соочуваат селотејп, и шиење комплет Применливи Возраст : Децата на возраст од 3 години и нагоре
Функција : да се Подобри умешност, развој интелигенција, креативност и имагинација, рака-око координација вештини, згрижувачки логика размислување, да ги прошират знаењата, родител-дете интеракција, и повеќе.
Топло Прашува :
Производот ние ќе го испратам до тебе е DIY рачно изработени занаетчиски комплет, садот треба да бидат направени од страна на вас и вашето дете заедно.
За малите деца, родители или наставници треба да помогне да се шие на сад до прво.
1 X DIY Занает Комплет
[relateproductdetail/]

Главните својства

Тип:
Пенкало Носители
Број На Модел На:
Креативни Пен Носителот
Обликот:
Круг
Бренд Име:
ALLOYSEED
Стил:
Јапонија Стил
Новина:
Фантастична
реден број:
116672

Избор на купувачот