.

.

2 Парчиња Прилагодување Спортски ум Автомобил Опфаќа Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За peugeot 407 автомобил додатоци

2 Парчиња Прилагодување Спортски ум Автомобил Опфаќа Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За peugeot 407

DEN 335.00 DEN 335.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Испорака :
1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Лесно чистење & одржување. Се враќа : 1. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.Ние нудиме на 1-месец слободна замена.

Главните својства

Големина:
280x80mm, 350x100mm, 400x114mm, 580x165mm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Бренд Име:
спортски ум
Објектот Ширина:
8cm
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
0.025cm
Име На Модел:
BYP6-6
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
28cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот