.

.

IDC30P ИДЦ 30 Pin Машки Конектор да 30P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа Школка--1pcs

IDC30P ИДЦ 30 Pin Машки Конектор да 30P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа

DEN 1146.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


******************************************************
Повеќе детали : IDC30 P ИДЦ 30 Pin Машки Конектор да 30 P Терминал Блок Збег Одбор Адаптер САЛАДИН Реле Терминали DIN Rail Монтажа Школка1pcs
************************************************
Слика :
Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички
Големина : 93*85*52mm

Главните својства

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
IDC30P збег

Избор на купувачот