.

.

година Најновите 4 инчен Чувствува Тркала Тешко се Чувствува Метал Полирање Тркала Чувствува Полирање Тркала

година Најновите 4 инчен Чувствува Тркала Тешко се Чувствува Метал Полирање Тркала Чувствува Полирање Тркала

DEN 541.00 DEN 575.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

На располагање да се Направи Лого како Клиент 's.pls да ни каже производ број,ви Благодарам многу!
Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако сакате да ја размена или вратите производот,И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ние ќе ви испратиме нов производ, откако ќе го добиете производот. Ние'ќе се реши проблемот за вас. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики.Стандард на Услуги е Кина Пост Registred Воздух Mail(15-60 работни дена).Ние само брод да се потврди цел адреси.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Повратни информации Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга. Наплата & Политика, Бидејќи тоа е меѓународен транспорт,трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
15inch
Објектот Тежина:
300g
Број На Модел На:
gh008
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
Полирање
боја:
Бела
Материјал:
Најлон
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Име:
смит
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.350kg (0.77lb.)
Пакет Големина:
20cm x 8cm x 5cm (7.87in x 3.15in x 1.97in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач

Избор на купувачот