.

.

Фабриката Продажба! SAE Plug да DC5.5x2.1mm Plug 10A/2468/18AWG Бакар Кабелот Брз Полнач за Автомобил Уред Соларен Панел Кабел

Фабриката Продажба! SAE Plug да DC5.5x2.1mm Plug 10A/2468/18AWG Бакар Кабелот Брз Полнач за Автомобил Уред Соларен

DEN 172.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Може да се врати повеќето нови, неискористени предмети се продава во рок од 30 дена од денот на доставување на размена или наплата.
Доколку имате добра идеја и проект, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, вашето задоволство е секогаш наш врвен приоритет.22 Метри Должина, или да се Прилагоди.
Фабриката Слики
.

Што е политика на враќање?
Цел со доверба со фабриката е 12 месеци гаранција.
● Пакет : PE/Картон, или Прилагодено.
● Кабел : 2468/18 AWG, 0.
● ОЕМ/ODM е достапна, ние сме во состојба да направи примерок и масовно производство на кабел според вашите барања или цртежи. Во случај на датум може да биде одложен поради недостиг, ние ќе ве информираме преку порака веднаш.1 Џек, Машки.
● Висок Квалитет на Приклучокот и Џек со Вирус Релјефи.
Можете да изберете воздух mail превозот или изразат испорака (ЕМС/DHL/UPS/ФЕДЕКС) кога ќе исходот.
Пошта ќе биде испратена до вас, откако на вашиот врати се обработува.
● Апликацијата : Продолжување Моќ Кабел, Соларен Панел, Автомобилот Уред, итн.

Кога можам да очекувам мојата цел?

По вашата исплата чист, нашиот тим ќе се врши увид и брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена.

Што се случува доколку јас не ги примите објект?
Ние гарантираме за вашите производи ќе пристигнат безбедно во земјата на дестинација.
● Конектор Тип : SAE Plug да DC5. Нашата услуга претставник ќе ви помогне и да се Справи Враќа и Наплата Благодатно како дел од нашиот бизнис.

Главните својства

Тип:
Енергетски Кабли
Бренд Име:
ZINIU
Конектор тип:
SAE да DC5.5*2.1 Приклучокот, Машки
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
боја:
бела или црна
Должина:
220mm, or Customized
Is_Customized:
Yes
Производ Статус:
во парк
Место на Потекло:
Шенжен Кина
Број На Модел На:
JKM-SAE034

Избор на купувачот