.

.

Бесплатни shiping!!!!!!! Бронза на Ѕвонење Prong Клип Брошеви W/Pin Игла 30мм

Бесплатни shiping!!!!!!! Бронза на Ѕвонење Prong Клип Брошеви W/Pin Игла 30мм

DEN 1760.00 DEN 1955.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бакар(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Прибл : околу 30мм (h) x 45mm (w)
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
досадна сребрен тон(не сребро позлатен)

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
CN;BEI
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Големина:
30mm

Избор на купувачот