.

.

Европа ЕУ plug Рамен Nema 5-15P IEC C13 Лева Аглеста Кабелот за Напојување за LCD LED Ѕид ТВ 5ft 1.5 м

Европа ЕУ plug Рамен Nema 5-15P IEC C13 Лева Аглеста Кабелот за Напојување за LCD LED Ѕид ТВ 5ft 1.5 м

DEN 234.00 DEN 253.92

Износ
Во форма достапна за нарачката


Европа ЕУ plug Рамен Nema 5-15 P IEC C13 Лева Аглеста Кабелот за Напојување
Се работи за LCD LED Ѕид ТВ
Должина : 5ft (1.5 м)
Жица јакни и конекторот украси се произведени со САМО 100% ПВЦ богородица
соединение кое доведува до подобар квалитет и флексибилност

Главните својства

Должина на кабел:
1.5 м
боја:
Црна
Број На Модел На:
Моќ Кабел
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот