.

.

Дијамант острат камен 100*20 withdth со база за семејството кујна алатка, столар е длето 5 ронки за опција YS026

Дијамант острат камен 100*20 withdth со база за семејството кујна алатка, столар е длето 5 ронки за опција YS026

DEN 1439.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал Природни острат камен Големина 100*20mm со база Ронки 200,500,600,800,1000# опција за Користење Тоа е погоден за мелење сечење на работ на семејството кујна алатка, столар е длето, жад, печат, печат алатка за сечење и така натаму. Пакет 1pc/многу
Answer : ___________________________ Note : Едно парче по многу,ако ти треба пет жито,ве молиме изберете 200,500,600,800,1000# одделно.
За повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас. ОСТАВЕТЕ ПОРАКА. Ние нудиме не само ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОД, но исто така и КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ. Испорака : Испорака во рок од 3~5 дена,прилагодено производ 7~10 дена производство на време. Се враќа : Ветувањето се вратат ако не се исти како што ние опишани. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако било какви проблеми контактирајте со нас за проблемот решение,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Главните својства

Ронки:
200, 500, 600, 800, 1000
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100*20mm
Бренд Име:
forturetools
is_customized:
Yes

Избор на купувачот