.

.

Бесплатни shiping!!!!!!! Бронза на Ѕвонење Круг Cabochon Рамка за Поставување на Брошеви 32-милиметри(Одговара 25мм)

Бесплатни shiping!!!!!!! Бронза на Ѕвонење Круг Cabochon Рамка за Поставување на Брошеви 32-милиметри(Одговара

DEN 2347.00 DEN 2607.36

Износ
Во форма достапна за нарачката


Материјал :
Бакар(Олово ,Никел и Кадмиум Бесплатно)
Големина на :
Прибл : 32-милиметри во рок од 25mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди

Избор на купувачот