.

.

Акустична Гитара Вратот за Гитара Делови Замена Luthier Поправка Diy Недовршени Sapele Главата Дрво Пакување од 2

Акустична Гитара Вратот за Гитара Делови Замена Luthier Поправка Diy Недовршени Sapele Главата Дрво Пакување

DEN 1780.00 DEN 2543.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно. Производи слики
Поврзани Производи $ 49.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи.
Пакет се вклучени :
2 x Акустична Гитара Вратот
Ве молиме Имајте во предвид : Сите Големина Информации се Мери со Рачен,таму можеби некои од грешка,се надевам на разбирање. (освен сабота и недела) ова е меѓународен транспорт од Шенжен Кина.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете .Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.

Главните својства

Број На Модел На:
MI1537H2
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Акустична Гитара Вратот

Избор на купувачот