.

.

Garmin edge 25/500/510/520/810/820/1000 Отворено Велосипедизам компјутер Силиконска Заштита на Случајот+LCD Екран Филм За HOTSALE 310/530 Зелена

Garmin edge 25/500/510/520/810/820/1000 Отворено Велосипедизам компјутер Силиконска Заштита на Случајот+LCD Екран

DEN 144.00 DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гума Случај Карактеристики : Garmin edge 25/500/510/520/810/820/1000 Отворено Велосипедизам компјутер Силиконска Заштита на Случајот+LCD Екран Филм За Bryton 310/530 Црна Случај Funtion : Спречување на вашиот Garmin GPS од нечистотија и кал. Случај Материјал : Силиконска Гума
ако ви треба garmin 200 модел.може да се купи garmin dege 500
модел, бидејќи тоа е иста големина.благодарение на Екранот Proector Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистење Без вода е потребно, трае 5-10 минути да се инсталира Пре-сече за да одговара на екранот форма, Покривање на целосна LCD стакло екран Анти-Нула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатини Анти-УВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очи се Намали-Отсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла не се меша со еден допир на екранот. Одличен карактер признавање Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети! Да се отстрани, само кора од еден агол и полека се продолжи. ако ви треба други бои,можете да contect мене .благодарение на пакет : Заштита на Случај x1 Екран Заштитник x1 ткаенина за чистење x1

Главните својства

боја:
За Garmin E25, За Garmin E500, За Garmin E510, За Garmin E520, За Garmin E810, За Garmin E1000, За Bryton 310, За Bryton 530, За Garmin E820
Број На Модел На:
за Garmin edge 25/500/510/520/810/820/1000 За Bryton 310/530
Stopwatch (стоперка) и Додатоци:
Силиконска Гума Заштита на Случајот + LCD Екран Филм

Избор на купувачот