.

.

Слободен Брод TD04L 49377-04200 14412-AA231 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите 1998-03 Impreza 1996 1998-03 58T EJ205 2.0 L 211HP

Слободен Брод TD04L 49377-04200 14412-AA231 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите 1998-03 Impreza 1996 1998-03 58T

DEN 14632.00 DEN 16079.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога вашето враќање пристигнува. За СУБАРУ Шумите 1998-2003 2.Ние и ветуваме на поправка или промена турбо за скршени извештај подолу : турбина школка почеток ;масло излегуваат во јавноста итн. Се враќа Политика Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање;
1. Превозот 1. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период.0 L 210 HP Турбо модел : TD04 L НОВ Висок квалитет турбополнач
Дел Број : 49377-04200
ОЕМ Број : 14412-AA231 14412 AA231 Турбо CHRA : 49377-08120
Имајќи Домување : 49377-25310
Турбина Тркала : 49177-30300
Пакување : 260 X230 X220mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија Турбо Модел TD04 L-13 T, TD04 L/ХЛ-13 T, TDO35 HM-14 T Дел Број 49377-04200 OE Број 14412 AA231, 14412-AA231 Опис За Субару ШУМИТЕ Impreza 2. предизвикани од производство грешки. Гаранција Политика Гарантниот период : 12 месеци од денот на приемот. ние сме од Wuhan Кина,каде што е седиштето на Dongfeng Motor , Dongfeng Х da , Dongfeng Peugeot Citroen и Cummin s Источна Азија Истражувачки Центар. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.Сите производи се продаваат како што е опишано. Ние сме професионални турбополнач снабдувачот, да обезбеди висок квалитет на турбо со разумна цена и ефикасна професионална услуга. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн.0 ЛП 211 HP 58 T TD04 L 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza 1998 - 2. За НАС Продавница Профил Wuhan LEKE Возила Делови Co. Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол. ве молиме бидете сигурни дека вашата цел е точно точно.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.0 L 210 HP 58 T TD05 H 49178-06310 14412 AA092 За СУБАРУ Impreza GT555 1997 - 2.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TD04L 49377-04200 За СУБАРУ Шумите Impreza 58T EJ205 2.0 L 211HP
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
TD04L трговија на Големо НОВИ Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
49377-04200 49377 04200 4937704200
OE БР.:
14412-AA231 14412 AA231 14412AA231
Апликацијата возило:
За СУБАРУ Шумите 1998-03 Impreza 210HP 1998-03 58T EJ205 2.0 L 211HP
Примена на моторот:
58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP 210HP
Гарантен период:
12 месеци Турбо Со дихтунзи
клучен збор :
Како да поправка на турбополнач
превозот:
Бесплатен превозот
Модел:
TD04L 49377-04200 За СУБАРУ Шумите Impreza 58T EJ205 2.0 L 211HP

Избор на купувачот