.

.

80см Високи Кристал Столб транспарентен Aisle води Патот Свадба Цвет Мирување Партија Реквизити

80см Високи Кристал Столб транспарентен Aisle води Патот Свадба Цвет Мирување Партија Реквизити

DEN 38352.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висина : 80см Материјал : акрилик Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за beaded кристал колона и без други додатоци на слик без светла итн.
Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. ние не може да преземе одговорност за даноците на било кој земји, се надевам, ќе може да се разбере. Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод" , ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, Патарина итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )

Главните својства

Повод:
Бренд Име:
DesserXixi
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
10pcs
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај

Избор на купувачот