.

.

2 парчиња Висока Моќност 80W 1600 Сму 6000K ДОВЕДОА Автомобил Магла Возење Светилки светилки drl Ниска Зрак Светла H11 H8 H9 Напојува Со PhilipsLuxen LED

2 парчиња Висока Моќност 80W 1600 Сму 6000K ДОВЕДОА Автомобил Магла Возење Светилки светилки drl Ниска Зрак Светла

DEN 1459.00 DEN 1824.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек.)
Нови пристигнување!Подолу е вистински фотографии направени од страна на Купувачи
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време
. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување.

Главните својства

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
ЗА Сите Автомобили
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
80W
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
За Магла

Избор на купувачот