.

.

Модата жените Хривнија 925 Sterling Silver Хривнија Хривнија & Накит, Модни Накит Класичен Сребро Отворање Цвет Хривнија

Модата жените Хривнија 925 Sterling Silver Хривнија Хривнија & Накит, Модни Накит Класичен Сребро Отворање Цвет

DEN 307.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Модата жените Хривнија 925 Sterling Silver Хривнија Хривнија & Накит, Модни Накит Класичен Сребро Отворање Цвет Хривнија
Пол : Женски Популарни Форми/Форми : Круг Топла материјал : Бакар Мозаик Тип : Пакет Поставување Позлата боја : сребро позлатен Тренд стил : класичен Материјал : Сребрен Бренд : DK Модел : LKNSPCB145 Дијаметар : 6 CM Тежина : 20.00 g

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
yumten
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
51165165
Главниот Камен:
Кристално
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
Дијаметар:
1.5 mm
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
LKNSPCB145
Certificate Type:
ЦВА
is_customized:
Yes
Страна Камен:
Други Natrual материјал

Избор на купувачот