.

.

Оригиналниот малку swan тапан машината за перење намалена 803 дренажа пумпа 54484 намали

Оригиналниот малку swan тапан машината за перење намалена 803 дренажа пумпа 54484 намали

DEN 403.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
Други Политики :
1. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. И ние ќе го прават истото. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Главните својства

Тип:
Машина За Перење Делови
Број На Модел На:
503-drainagepumpXQG 50-803H 54484 XQG50-801
боја:
Бела

Избор на купувачот