.

.

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици триаголник Алки најдобар подарок за девојка

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици триаголник

DEN 618.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Слика може да се појави поголем на вашиот екран.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. pls waitting трпеливо.
Име : закачам
Боја : Сребро,злато,црна
Големина : 60mm
Материјал : бакар
Цена за 12pcs
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.

Главните својства

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Сина Цинк Позлатен
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
LX-301
Дијаметар:
6cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар

Избор на купувачот