.

.

AD1224HX-A71GL DC24V 0.24 вистински оригиналниот 120 * 120 * 25 уредот фанови

AD1224HX-A71GL DC24V 0.24 вистински оригиналниот 120 * 120 * 25 уредот фанови

DEN 631.00 DEN 700.80

Износ
Во форма достапна за нарачката


големина 120 * 120 * 25mm
Должина од 12 см , дебелина од 2.5
Имајќи Масло имајќи
Напон 24 V
Електрична струја 0.24 На
Модел AD1224 HX-A71 GL
Ротирачка брзина 2300 RPM
интерфејс 2-pin плочи
Линија должина од 30 СМ
Функција Долг живот , Одржување на оптимална континуирана операција Време од 10.000 часа .
Многу погодна за high-end опрема фан замена , како што се : Инвертер , индустриски компјутер, серверот

Главните својства

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
Фановите
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ПРОЦЕСОРОТ
Бучава:
17dBA
Фан Големина:
80x80x25mm
Пакет:
Yes
Волумен На Воздух:
45CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Состојба:
Нови
Напон:
1
is_customized:
Yes

Избор на купувачот