.

.

1PC КОРИСТИ Милер САЛАДИН PS416-INP-401

1PC КОРИСТИ Милер САЛАДИН PS416-INP-401

DEN 3264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
Повратни Информации Политика :
1. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2.
Плаќања :
1. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.

Главните својства

Избор на купувачот