.

.

Слободен брод 20pcs 15 cm DIY месинг бакарни цевки,лаптоп компјутер радијатор цевка месинг коефициент на Топлинска спроводливост чист бакар цевка 7*150mm

Слободен брод 20pcs 15 cm DIY месинг бакарни цевки,лаптоп компјутер радијатор цевка месинг коефициент на Топлинска

DEN 2605.00 DEN 2831.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.
Повратни информации
1.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.

Главните својства

Бренд Име:
MoreSunsDIY
Линии:
Никој
Пакет:
Yes
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Тип:
Heatpipe
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Број На Модел На:
15 cm DIY месинг бакарни цевки
Фан Големина:
15 cm DIY месинг бакарни цевки

Избор на купувачот