.

.

waase За Хонда VTX1300 VTX1800 ОБИЧАЈ 2002 E-Марк Задните Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани LED Светло

waase За Хонда VTX1300 VTX1800 ОБИЧАЈ 2002 E-Марк Задните Опашка Светлина Кочница Пак Сигнали Интегрирани LED

DEN 1724.00 DEN 1814.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Количина : Едно Парче Поставеност на Возило : Задните Леќи во Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За Хонда VTX1300 ОБИЧАЈ 2002 година За Хонда VTX1800 ОБИЧАЈ 2002 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација Не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден.

Главните својства

боја:
јасно, чад
Бренд Име:
waase
Wattage:
10W
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание

Избор на купувачот