.

.

20 компјутери PT31 Факел потрошен материјал за Сечење Shiled Чаши за cut40 cut30 cut50 CT520 инверторот плазма машина

20 компјутери PT31 Факел потрошен материјал за Сечење Shiled Чаши за cut40 cut30 cut50 CT520 инверторот плазма

DEN 360.00 DEN 408.96

Износ
Во форма достапна за нарачката


1.Пакет вклучувајќи : 20pcs SHIEDED-КУПОТ
2.Овој потрошен материјал се погодни за PT-31 и cut40 cut50 LG40 плазма машина факелот и CT520 заварување машина факел користи
Номинална заварување на струјата : 50 A
Макс Сечење дебелина : 16 MM
повеќе слика на потрошен материјал што се користи во плазма машина и заварување машина
Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.
Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме).

Главните својства

Број На Модел На:
PT31
Бренд Име:
TRUSOXIN
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачот