.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 ПАРЧИЊА/многу црно-бела FOOSBALL ФУДБАЛ на МАСА фудбал fussball babyfoot воздух хокеј ПОСТИГНУВАЈЌИ ЕДИНИЦИ контра 022

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 ПАРЧИЊА/многу црно-бела FOOSBALL ФУДБАЛ на МАСА фудбал fussball babyfoot воздух хокеј ПОСТИГНУВАЈЌИ

DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

4") ,Ширина : 4.
* ДИМЕНЗИИ : Должина : 26.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот item(s). Ние да се потрудиме да брод вашата нарачка штом вашата исплата е расчисти, вклучително и за време на викендите. Неплатени аукцијата ќе бидат изгубени и купувачот ќе добие негативен фидбек.
Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добиени проверена плаќање.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Друга земја : 10-30 работни дена.Само СЕРИОЗНИ понудувачи се добредојдовте на аукција. Ве молиме да ни ме ако наидат на проблем на плаќање. Ова е направено за да се заштитат интересите и на вас, на клиентите, како и нас, продавачот. Инаку, ние ќе се земе во предвид дека item(s) е примена.Увоз на даночните, царинските такса не се вклучени.
Политика На Враќање :
Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, можете да го вратат за враќање на парите или замена во рок од 7 дена од денот на приемот на купување. Но, мора да се гарантира дека производот е завршена и не го плати превозот цена на враќање.
ОПИС
Цената ВКЛУЧУВА 2 парчиња/МНОГУ
Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ
Ќе се понуди нов сет на Foosball Табела / фудбал на маса / ер хокеј Постигнувајќи Единици 2 парчиња .
EMS,DHL, UPS-от,FEDEX,ТНТ : 4-8 работни дена.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
bss022
Обликот:
правоаголник
Тип:
Табела

Избор на купувачот