.

.

4pcs 50 или 38mm Материјал Ракување Пластична Подвижни компонента скејт линија за производство ПОМ Топката Имајќи го Вметнете Трансфер Тркала Ролери

4pcs 50 или 38mm Материјал Ракување Пластична Подвижни компонента скејт линија за производство ПОМ Топката Имајќи

DEN 180.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Други популарни предмети поврзани со : .
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.5 mm
Надворешното тркало width = 16mm
4pcs 38mm Топката Имајќи Пластични Подвижни Ролери солидна летаат скејт Тркала
Внатрешниот буш понесе diamter = 8мм
Внатрешниот буш width = 18mm
Надворешното Тркало дијаметар = 38mm
Надворешното тркало width = 14mm
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката.36 /2pcs
wy-приклучок-крај
4pcs 50mm Пластични Подвижни скејт Тркала линија за производство ПОМ Трансфер на Ролери
Внатрешниот буш понесе diamter = 8мм
Внатрешниот буш width = 18mm
Надворешното Тркало дијаметар = 48. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок).

Главните својства

Внатрешен Дијаметар:
8мм
Надворешниот Дијаметар:
50mm, 38mm
Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Пластика,имајќи топка
Број На Модел На:
СР-50D8d16W18H-Y
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Внатрешниот Буш Понесе (d):
8мм
Надворешното Тркало Дијаметар (D):
48.5 mm
Внатрешниот Буш Ширината (W):
18mm
Тркала Ширина (W1):
16mm
имајќи тип:
Прецизност Топката Имајќи 608ZZ ABED-7
тркала боја:
Жолта

Избор на купувачот