.

.

SpeTool 1 парче со Висок Квалитет Керамички Помине Вежба Малку Ротари Брус За Електрична Нокти Машини Педикир Датотеки Ноктите Салон Алатки

SpeTool 1 парче со Висок Квалитет Керамички Помине Вежба Малку Ротари Брус За Електрична Нокти Машини Педикир

DEN 304.00 DEN 394.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За нас
Spe Tool е професионална производителот ангажирани во производството на ноктите вежба малку, помине уметност алатки и други убавина tools. Тоа може да упорно го инхибираат и ги убие бактериите и други микроорганизми.
>> Ако битови паѓачкото, ве молиме да проверите дали тоа е скршен или не.
Како да се користи?
Овој производ треба да се користи со електрична нокти машина. ако тоа е скршен, за безбедноста, не го користете.
По сечење на ноктите како се задоволни length, можете да ја користите ноктите малку да полски и преструктуирање на вашите нокти.
Добредојдовте да контактирате со нас и се надевам дека можеме да имаме искрена соработка. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
>> Disinfect помине битови по употребата. Моќта на машината нагоре, лак вашите нокти внимателно. Ние секогаш сме посветени да строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.
>> Голема Антибактериска Функција
Во процесот на производство, ние додадете неоргански антибактериски агенс, така што површината на керамички има антибактериски ефект. Тоа е толку згоден, ефикасна и заштеда на време за вашите нокти.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Така и нашата воена вежба малку може да се спротивстави на киселина, алкално и други сода материјал.
Нашата основна вредност концепт е "Сила од искреност, Мудрост од срце, да се Постигне клиенти, Креирање на иднината".

Главните својства

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
Extra Fine,Fine,Medium,Coarse,Extra Coarse
Бренд Име:
SpeTool
Број На Модел На:
H тип
Приклучоци Тип:
Универзална
Точка име :
керамички помине малку
Малку Тип:
H тип
Малку Форма:
Пламен
Достапни Дробење На Забите:
Дополнителна Парична Казна,Казна,Средни,Груб,Екстра Груб
Достапни Главата Боја:
Бела, Розова
Мелење Глава Дијаметар:
6mm (0.24 инчи)
Мелење Главата Должина:
14.5 мм (0.57 инчи)
Месо тело дијаметар:
2.35 mm (3/32inch)
Употреба:
ноктите вежба, маникир, педикир, стоматолошки вежба, белење на заби
Материјал:
Циркони Керамички + Нерѓосувачки Челик + Пластика

Избор на купувачот