.

.

Cawanerl Отворено Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Мраз Отпорни Заштитник УВ Анти Покритие За Рено Clio Hatchback Бесплатен Превозот !

Cawanerl Отворено Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Мраз Отпорни Заштитник УВ Анти Покритие За Рено Clio Hatchback

DEN 1354.00 DEN 1487.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функција : -Се Вклопи / За Рено Clio Hatchback -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Главните својства

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Бренд Име:
cawanerl
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Должина:
4.1m
Година:
Универзална
Објектот Тежина:
0.75kg
Објектот Ширина:
1.8m
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Автомобил Направи:
За Рено Clio Hatchback

Избор на купувачот