.

.

2 ПАРЧИЊА Водоотпорен led светилки drl Дење Работи Светлина КОЧАН 12V Магла Светилка Автомобил LED Возење Правец на Светилка

2 ПАРЧИЊА Водоотпорен led светилки drl Дење Работи Светлина КОЧАН 12V Магла Светилка Автомобил LED Возење Правец

DEN 383.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се врати превозот надомест бидат платени од страна на купувачот.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.
ние не одговори на сите E-mail пораки или пораки околу 48-72 часа на викенд или јавни празник.Негативна повратна информација нема да помогне да се решат сите проблеми што ги имате, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.Ние не сме одговорни за било увозни давачки, даноци и полначи .Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 1 работен ден по добивме вашиот расчисти исплата.Сите предмети со 12 месеци гаранција и 30 дена за враќање на пари услуга.Мора да контактирате со нас за да побарате Враќање на Одобрението Број (РА#) пред да го испратите нешто назад.Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 Дена од датумот на купување.Ние прифаќаме Alipay на Aliexpress.
Превозот
1. Тип : КОЧАН LED дневни работи светлина се Претвори сигнал светлина Материјал : Алуминиум Легура+КОЧАН Количина : 2 парчиња Апликација : Strobe светлина, обратен светлина, паркинг светлина, дење работи светлина, од страна на маркерот светлина, позиција светлина, магла светлина, итн. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе трага на пратката и одговор на вас како е можно поскоро.Сите E-mail порака или не однесе околу 24 часа за да се одговори во работни денови.

Главните својства

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
CR-V-Година:
2009,2014,2010,2015,2013,2011,2012
Специјални Функции:
Светилки drl Пак сигнал светлина
Име На Модел:
FH01
Бренд Име:
DUOXINGZHE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Хонда Модел:
CR-V
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
20cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
сите
Лер Зрак Тип:
Led светилки drl Вртење Сигнал Светла
LED чип вид:
кочан предводени
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла ДЕН СВЕТЛИНА
Извор На Светлина:
LED
Гаранција:
14 месеци
Светлината Бои:
Бела
Wattage:
9W
Животен век:
50.000 часа

Избор на купувачот