.

.

Убавината Спа Кревет Душек Турмалин Греење Перница Здравје Душек Термички Душек Здравствена Заштита 0.7X1.6M

Убавината Спа Кревет Душек Турмалин Греење Перница Здравје Душек Термички Душек Здравствена Заштита 0.7X1.6M

DEN 15000.00 DEN 30000.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 70cm X160cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да се resol
пет било каков проблем.
Jade луѓе под посебна медицинска нега и има ниска температура на вредноста на физички карактеристики на Кинеска медицина и се залагаше од страна на првиот нога кулер temperaturetheory, развиен од страна на здравјето jade перница.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе одговор во рок од 24 часа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.

Главните својства

Стандарден Напон:
220v
боја:
Дизајн 1, Дизајн 2 Дизајн 3, Дизајн 4, 5 Дизајн
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-427
Бренд Име:
SugarBae
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
13KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
70cmX160cm

Избор на купувачот