.

.

Прилагодување BIMMER КРАЛОТ Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За bmw e46 e39 e36 e90 e60 х5 e53 e30 Автомобил додатоци

Прилагодување BIMMER КРАЛОТ Автомобил Налепници Decal Автомобил-Стил, За bmw e46 e39 e36 e90 e60 х5 e53 e30 Автомобил

DEN 191.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен.
Лесно чистење & одржување. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Се враќа : 1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам. Гаранција & Одржување : 1.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.
Силен визуелен ефект. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
ВО-29
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
домашно милениче
Материјал Тип:
домашно милениче

Избор на купувачот