.

.

Висок Јасно Tpu Тастатура Покритие За Dell Latitude 7280 7370 E7280 E7370 E5270 E7250 E5250 E7270 XPS 12 9250 без Посочувајќи

Висок Јасно Tpu Тастатура Покритие За Dell Latitude 7280 7370 E7280 E7370 E5270 E7250 E5250 E7270 XPS 12 9250

DEN 475.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Одговара оваа тастатура :
Нашата Тастатура Заштитник на кожата поддршка на САД/Engilsh верзија на тастатурата,
НЕ ги поддржуваат Европа верзија тастатура која голем "Внесете" како "7".
Дебелина : 0.)
Прилагодени да одговараат на секое копче совршено и нема да се наруши кога пишување.
Ве молиме кажете ни за вашите лаптоп модели, ние ќе ви одговори што е можно поскоро дали можете да го користите.
Ако вашиот "Внесете" клуч изгледа како "7" облик (ЕУ верзија), оваа маска може да НЕ се вклопи.
Обезбедува удобно, не се лизга се чувствуваат што quiets притискање звуци
Пренослив и Перат
Држи скапи лаптопи нови и чисти во секое време
Штити лаптоп од штети како нечистотија, маснотии, течни, и dus
.
Висок Јасно Транспарентен Tpu Тастатура заштитници на кожата Опфаќа guard За координатите на географската Ширина 7370 7280 E7370 E7280 E5270 E7250 E5250 E7270 XPS 12(9250) XPS9250 без Посочувајќи
(Не одговара за другите модели)
Ако вашиот лаптоп е други модели, ве молиме контактирајте со нас.
Ќе не нула LCD кога екранот е затворен
Навремено-отпорни дизајн; може да се чуваат во секој случај или било каде (на пример : торба, џеб, компјутер случај, итн. Тоа е широко се користи во воздушната индустрија. Поради особениот не-токсични, пропустливост на вода, масло-отпор, водоотпорност и мувла - отпор, TPU е широко се користи во медицинската индустрија. Познат како 21-от век, е нов тип на еколошки материјал, TUP специјални молекуларна структура го прави имаат одлични физички функции, како што се флексибилноста, носат-отпор, сила, цврстина, продолжување и температура адаптибилност и така натаму.

Главните својства

Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Бренд Име:
KH
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот