.

.

Бесплатен превозот 1:32 roadster Симулација цинк Легура играчка спортски автомобил Модели Четири Бои Метал Класичните Автомобили Божиќ играчки

Бесплатен превозот 1:32 roadster Симулација цинк Легура играчка спортски автомобил Модели Четири Бои Метал Класичните

DEN 556.00 DEN 794.88

Износ
Во форма достапна за нарачката


Име : Симулација на спортски автомобил
Пропорција : 1 : 32
Материјал : Цинк легура + Електронска Компонента
Боја : Црна / Бела / Red / Сино
Големина : 15.2 x 6.6 x 3.8 cm
Карактеристики : Капак,левата и десната врата,задна маска може да се отвори и затворен
Погоден за возраст : Децата над три години

Главните својства

Карактеристики:
Diecast
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
Не се погодни за деца под 3-годишна возраст
Бренд Име:
YUKALA
Тип:
Автомобил
Број На Модел На:
32013
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Црна, Бела Сина, Црвена
Карактеристики:
Образовни, Модел, Трепка, Се Повлече Назад

Избор на купувачот