.

.

ABS Пред Магла Светлина Светилка Покрие Намали За Land Rover Range Rover Evoque Година Само се Вклопуваат Во Година Range Rover Evoque Динамичен Модел

ABS Пред Магла Светлина Светилка Покрие Намали За Land Rover Range Rover Evoque Година Само се Вклопуваат

DEN 1982.00 DEN 2202.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


ABS Пред Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 парчиња За Land Rover Range Rover Evoque 2016 Година Одговара За Land Rover Range Rover Evoque 2016 година само одговара за 2016 година Само се Вклопуваат Во 2016 Година Range Rover Evoque Динамичен Модел
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
За Land Rover Range Rover Evoque
Бренд Име:
wroadavee
Објектот Висина:
0inch
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Избор на купувачот