.

.

Недовршениот виолони 4/4, пламен јавор назад, ребра,вратот 1pcs Unglue руската spruce врвот Yinfente 001

Недовршениот виолони 4/4, пламен јавор назад, ребра,вратот 1pcs Unglue руската spruce врвот Yinfente 001

DEN 9074.00 DEN 9552.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Јас бродот на објектот од страна на ЕМС, можете да го користите песна бројот јас обезбеди за вас, за да се види процесот на shiping. Постојат многу предмети за виолони, violas, cellos;Електрични Виолони, Електрични violas,Електрични Виолончело;На accesories и случај, алатки за инструменти。 Сите одделение и цена.
*Рачно изработени шарени врежан врвот,назад,од страна на, глава, buttom итн.
E-mail :
Ова е дел од мојот алатки Можете да изберете од нив .
*Добар spruce врвот дрво се чуваат за период од 5 години, воздух-се исуши природно .
Добредојдовте на нашиот workroom и мојот веб-сајт., Ве молиме контактирајте ме.пламен јавор назад + руската spruce врвот, unglued
*Ова е сосема нов и рака работа 4/4 квалитет unfinish виолина.
*Пламен јавор назад дрво .
*Тоа и има прекрасна форма и големи ѕвонење. Јас Garantee квалитетот на ти
1) Карактеристики:
1 buc недовршени виолина 4/4 . Јас подготвени предадам на елементи, за да можете без никаков профит цена. Нормално, тоа ќе потрае 14-20 работни дена за да се добие објект.
3) Contct Мене :
ако треба и другите алатки, можете да ме контактирате.
Сакам да бидете сигурни дека сте задоволни со мојата објект.Ќе ви се допадне. Ние треба да се слушне вашата загриженост за да можеме да ги подобриме нашите мојот бизнис. И само да Ми го отвори продавници. Со најдобар квалитет и Ниска цена. Ако ви е потребен , контактирајте ме.Ние ќе го реши тоа за вас во 48 часа. Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент. Во рамките на првите 14 дена кога ќе можат, ако за било која причина сакате да се вратите на објектот, обратете се кај мене и јас ќе ви даде целосна наплата помалку превозот.

Главните својства

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
01
Употреба:
Виолина Употреба

Избор на купувачот