.

.

NMB-МАТ 3110RL-04W-B79, F50 DC 12V 0.44 НА 70mm 80X80X25mm

NMB-МАТ 3110RL-04W-B79, F50 DC 12V 0.44 НА 70mm 80X80X25mm

DEN 1140.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Сите производи гаранција 2 месеци. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Ви благодариме.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Европските земји го користат DHL express. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.
Бренд : NMB
Број на модел : 3110 RL-04 W-B79, F50
Напон : DC 12 V
Актуелни : 0.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.

Главните својства

Бренд Име:
NMB
Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
3110RL-04W-B79, F50
Тип:
Фан
Фан Големина:
80x80x25mm

Избор на купувачот