.

.

НОВИ Switch Flex Кабел За СИН A580 A500 A550 A560 Дигитална Камера Поправка Дел

НОВИ Switch Flex Кабел За СИН A580 A500 A550 A560 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 3984.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

НОВИ Switch Flex Кабел За СИН A500 A550 A560 A580 Дигитална Камера Поправка Дел
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Главните својства

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Број На Модел На:
A500 A550 A560 A580
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Посебна Карактеристика:
Никој
Фокусна Должина:
24
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
надворешен блиц:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше

Избор на купувачот