.

.

40mm Ретки Зелени Кварцен Кристал Магијата Топката Со Јасни Отстранлив База Фенг Шуи Стакло Исцелување Топки Сфера За Дома Декоративни

40mm Ретки Зелени Кварцен Кристал Магијата Топката Со Јасни Отстранлив База Фенг Шуи Стакло Исцелување Топки

DEN 256.00 DEN 278.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress стојат,e Packet, КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИЧКА. Повратни информации ви се Заблагодарам за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.57")
База : Отстранлив база
Употреба : Среќа топката, Fengshui , Настан & Партија Прибор,Други Празнична & Партија Материјали
Испорака на. и обично пишуваме ниска вредност во фактурата за царина. настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас.

Главните својства

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Бренд Име:
TZ
Име:
кристална топка
Големина:
40*40*40mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Зелена
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Избор на купувачот