.

.

Мајка и Ќерка Појавување Сетови 2 парчиња Облека+здолниште Европа и Америка Фармерки Семејство Појавување на Облека Одговара на Жена Девојка Мода Платно

Мајка и Ќерка Појавување Сетови 2 парчиња Облека+здолниште Европа и Америка Фармерки Семејство Појавување на

DEN 852.00 DEN 1121.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Потоа додадете во количката.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈАТА НОВА ПРОДАВНИЦА
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВНИЦА! Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца , pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Тоа обично трае 5-8days за испорака. Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 24M, 3T, 4T, 6T, 8T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шема:
Полна Боја
одговараат на видот:
Здолниште Одговара
ткаенина име:
Chiffon
Наменет За:
мајка и ќерка се облекуваат
Главната ткаенина состав:
Памук
Погодни за сезоната:
Пролетта и есента, не ограничувајќи се на сезона, пролет, лето, есен
Стил:
европа и америка
Во законите категорија:
координати

Избор на купувачот