.

.

година факелот за злато сребрен накит заварување мала големина

година факелот за злато сребрен накит заварување мала големина

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас. Наплата & Политика, Бидејќи тоа е меѓународен транспорт,трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот. Ние'ќе се реши проблемот за вас. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.факелот за злато сребрен накит заварување мала големина
Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена).Ние само брод да се потврди цел адреси. Плаќање Ние прифаќаме Т/T,Western Union,,Alipal Превозот Политика 1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
400g
Број На Модел На:
gh385
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
5inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Производ Карактеристики:
гаранција 1 година
боја:
Виолетова
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Име:
смит
is_customized:
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.400kg (0.88lb.)
Пакет Големина:
31cm x 8cm x 5cm (12.20in x 3.15in x 1.97in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач

Избор на купувачот