.

.

MeMolissa Класичен Опал Ткаенината линкови Луксузни Кафеав Камен Овална Cufflinks за Мажи Висок Квалитет на Бизнис Мажи Подароци

MeMolissa Класичен Опал Ткаенината линкови Луксузни Кафеав Камен Овална Cufflinks за Мажи Висок Квалитет на Бизнис

DEN 168.00 DEN 217.44

Износ
Во форма достапна за нарачката


Име : Me Molissa Класичен Опал Ткаенината линкови Луксузни Кафеав Камен Cufflinks за Мажи Висок Квалитет на Бизнис Мажи Подароци
Материјал : Бакар (Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XCF-579/1
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MEMOLISSA
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
овална
Функција:
бизнис cufflinks
боја:
Сребро позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
овална
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови

Избор на купувачот