.

.

2017 Нови 4pcs/сет Постелнина Поставите Памук Покрие чаршаф Прекривки Покрие Поставува Farmhouse Стил Постелнина Поставува Housse Де Couette

2017 Нови 4pcs/сет Постелнина Поставите Памук Покрие чаршаф Прекривки Покрие Поставува Farmhouse Стил Постелнина

DEN 2075.00 DEN 3457.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Q3 : поддржувате микс цел?
. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите. 3-7 дена страна на курирската служба DHL. Кога температурата е под 110 степени.it ќе трае 15-40 дена до дестинацијата по испрати.ние продаваме квалитет вреднува бебе производи.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо.pls connact нас. Master card, VISA,Webmoney,Boleto
. Ако не сте Задоволни со производот.pls не се отворени спор. од понеделник до сабота. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди. Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 2-7 работни дена.но, може да биде понекогаш ќе се одложи.pls бидете трпеливи и waitting.ние ќе ви даде најдобра цена. Ако нашата одговорност.подобро е среќен да slove тоа.pls контактирајте со нас. Ве молиме Проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Ако сте задоволни со предмети. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
.
2017 Нова Постелнина Поставите Памук Покрие чаршаф Прекривки Покрие Поставува Утешителот Farmhouse Стил Постелнина Поставува Housse Де Couette 4pcs/set
Опис :
Тип : Сет Постелнина
Ткаенини : Дијамант сомот
Количина : 4 парчиња
Одделение : Одделение А
Ткаенина Густина : 120x60
Боја : #1、#2、#3、#4、#5
Големина на(приближно):
1. Ако не сте Задоволни со производот. Ако се потврди водат за исчезнати.

Главните својства

Големина:
150CM, 200CM
Број На Модел На:
0711012
Апликација Големина:
1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
тема count:
200TC
Стил:
Пастирски
Количина:
4 парчиња
Тежина:
1.15Kg
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тип:
Утешителот Сет(Со Утешителот)
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Техника:
Други
Материјал:
Други
Пополнување:
Други
Шаблон Тип:
Други
Име:
Housse Де Couette 4pcs/set
одделение:
одделение А
боја:
1,2,3,4,5
користат за:
Дома
Функција:
Удобно
Сезони:
Сите сезоната
Пакет Се Вклучени:
1*чаршаф, 1*Кревет маска, 2*pillowcase
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачот